Logo Menu
 

Retrīts " Ziemas Saulgrieži"

Ziemas Saulgriežu laikā mēs piedzīvojam pašu garāko nakti un pašu īsāko dienu gadā. Šis ir brīnumains laiks, kad mēs atjaunojamies enerģētiski un varam iesākt pašdziedināšanās procesu. 

Pats labākais laiks, kad varam mainīt savu likteni.

Kopā mēs veiksim dažādas attīrošas tehnikas, meditāciju prakses. 

Šajā enerģētiski īpašajā, piepildītajā laikā mums ir iespēja mainīt savu likteni, atjaunoties Saules garā un spēkā, ielikt stabilus pamatus visàs dzīves sfērās un to izaugsmē, palaižot šo nodomu Visumā. 

Programma

1-ā diena

17.00 Retrīta sākums.

18.00 Vakariņas

18.30 Iepzīšanās. Saulgriežu Spēks. Rituāli.

20.00 Krija joga labiem sapņiem un Pranayama mierīgam prātam. 

21.00 Skaņu meditācija

2-ā diena

7.30 Joga. Uguns elpa, čakru attīrīšana, mantras. Rebefings."Rebefinga būtība ir tajā, lai attīrītu zemapziņu, kurā slēpjas visa mūsu ciešanu krātuve". Jogi Bhadžans
Rebefinga prakse sniedz mums atbildes un instrumentus. Mēs iegrimstam un iedziļināmies pagātnē, attīrāmies no tās, piepildāmies ar enerģiju, kura vajadzīga dziedināšanai. Ar šo brīdi pagātne mainīsies, un tai vairs nebūs nekādas varas pār mūsu dzīvi. Tas ir jauna dzīves etapa sākums, kurā mēs paši pārvaldām savu dzīvi, kurā vairs neeksistē dažādas destruktīvas programmas. Gongi

9.00 Surya Namaskar. Surya Narayana godināšana. Arčana - spēkpilns veids, kā nomierināt prātu un palīdzēt tam atrasties miera, labestības un prieka stāvoklī.

9.30 Brokastis. 

10.30 Diskusija " Saule mūsu dzīvē". 

12.00 Pastaiga.

13.00 Pusdienas.

14.00 Dzimtas Neiro- mandala - neirografikas tehnika, kura palīdz apzināties un harmonizēt attiecības ar dzimtu 7 paaudzēs, stiprināt saikni ar dzimtu, sajust un saņemt spēcīgu enerģijas plūsmu, dzimtas enerģētisko atbalstu. Zīmējam 7 paaudžu cilvēkus, kuri ir dzīvojuši pirms mums, kuru atmiņas sajūtam sevī, mūsu ķermenī un arī tajā, ko neapzināmies - šāda veida zīmēšana ir ļoti spēcīga un dziļa procesa izdzīvošana, iedziļināšanās sevī, savos neapzinātajos slāņos. 

18.00 Vakariņas 

19.00 Upajas (labvēlīga darbība) lai sadraudzētos ar Saulīti. Meditacija uz dzīvu uguni. 

20.00 Joga. Uguns elpa, čakru attīrīšana, mantras. Rebefings. 

3-ā diena. 

7.30  Joga. Uguns elpa, čakru attīrīšana, mantras. Rebefings.

9.00 Surya Namaskar. Gongi.

9.30 Brokastis.

10.00 Saules ietekmes harmonizācija.

11.30 Pudža Surya Narayana.

12.00 Kulinārā meistar-klase "Rituālais ēdiens Ziemas Saulgriežu laikā" vai Meistar-klase zīmējot Suryas yantru. Surya-yantra atspoguļo Saules enerģētisko struktūru. Yantra, kura veltīta Saules Dievam, palīdz palielināt solāro enerģiju ķermenī, kura veicina tieksmi pēc pašrealizācijas, stiprina ticību paša spēkiem, attīsta pašcieņu, gribasspēku, apzinātību, uguns spēku organismā, kuru trūkums noved pie problēmām ar redzi, sliktu gremošanu, problēmām ar sirdi, asins slimībām un drebuļiem ķermenī. 

14.30 Svētku pusdienas. Sarunas un prieks.

15.30  Retrīta beigas, vai arī - papildus (pēc retrīta)  visiem interesentiem Meistar-klase : Lelle-Amulets Spiridons Saules Sargs veidošana. Cena - 10 Eiro. 

Starp daudzajām slāvu amuleta lellēm īpašu vietu ieņem speciālās lelles. Senie slāvi tās izgatavoja, lai tās aizsargātu un sniegtu daźādas dāvanas un veltes. Lelle  Spiridons Saules Sargs palīdzèja mainīt likteni. Šis amulets palīdzēja atrisināt sarežģītas situācijas, atrast izeju no tām, pievilināt veiksmi un attīrīt cilvēka apziņu un prātu ar Saules enerģiju. 

Сena:  155 еiro. UZMANĪBAI:  Ja veiksiet apmaksu līdz 10.decembrim - 135 eiro.

Cenā ietverta ēdināšana, dzīvošana un dalība visās programmās. Nokļūšana uz retrīta norises vietu jāveic patstāvīgi. 

Apmaksu variet veikt uz mūsu norēķinu kontu ar norādi: "Saulgriežu Retrīts". 
"RADI 2005"
Reģ. Nr.: 40008094254
Banka:  Swedbanka AS
SWIFT: HABALV22
Noreķinu konts: LV90HABA0551032164858

Līdzi ņemiet ērtu apģērbu atbilstošu laika apstākļiem, apģērbu Jogai, maiņas apavus un labu garastāvokli.

Pieraksts uz retrītu ir obligāts pa telefonu : +371 28266145, +371 28224475 (WhatsApp, Viber) vai e-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 Vietu skaits ir ierobežots!

Programma:
Retrīts
Adrese:
Svētgrīvas, Valgundes pag., Jelgavas novads (navigācijā ir dati)