Logo Menu

Kultūras un izglītības centrs „Svētgrīvas”

 

Kultūras un izglītības centrs „Svētgrīvas” izveidots, lai katram cilvēkam būtu iespēja pilnveidot savu personību viņam radniecīgā un dabiskā vidē. Cilvēks savā būtībā nekad nestāv uz vietas, viņa iekšējā vēlēšanās attīstīties ir dzīvības un iedvesmas pirmavots.

„Svētgrīvas” projekta galvenais mērķis ir apmācība, kura tiks izveidota, ņemot vērā katra cilvēka individuālās spējas un īpašības. Mēs esam dziļi pārliecināti - īsts izglītības process nebeidzas ar vienkāršu redzesloka paplašinājumu - tas palīdz iegūt reālu dzīves pieredzi, kura izkopj konkrētas personības īpašības, padarot zināšanas dzīvīgākas un atvieglojot to pielietojumu ikdienas gaitās. Šie principi ir mūsu centra izglītojošā procesa pamatā, tāpēc mācības notiks semināru, treningu (teorētisks un praktisks apmācības process), meistar-klašu un citu interesantu pasākumu veidā.

Kādam būs iespēja dzīvot „Svētgrīvas” centrā pastāvīgi, kāds pavadīs šeit nedēļas nogales vai atvaļinājumus. Nav svarīgi cik ilgi Jūs paliksiet, galvenais ir laika pavadīšana un saskarsme ar domubiedriem. Jūs varat vienkārši atbraukt uz centru, lai harmoniskā vidē atpūstos un iekrātu jaunus spēkus, papildus izkopjot sevī radošas spējas, nodarbojoties ar veselīgām praksēm un runājot ar cilvēkiem , kuriem ir līdzīgas intereses. Tā Jūs varēsiet uzlādēt sevi ar enerģiju, kā arī apmeklēt lekcijas, kur Jums būs iespēja satikties ar ekspertiem dažādās jomās un uzzināt daudz noderīgas informācijas.

Mācību centrā „Svētgrīvas” notiks semināri, treningi, retrīti (garīgās veselības atjaunošana) un festivāli. Nodarbības būs sakārtotas tā,lai veicinātu harmonisku personības attīstību visos līmeņos:
- fiziskajā (joga, medicīna, veģetārā pavārmāksla)
- sociāli-emocionālajā (ģimenes attiecības, attiecības sabiedrībā)
- intelektuālajā (filosofijas un Visuma likumu studijas)
- garīgajā (dažādu kultūru un reliģiju svēto rakstu studijas)